AYBETON


AYDOĞAN ENTEGRE Anonim Şirketi’nin bünyesinde yer alan AYBETON, Kurucu Başkanımız Sayın Şerif AYDOĞAN’ın 1993 yılında temellerini attığı disiplinli ve ilkeli çalışma kültürünün kaliteli üretim ve güvenilir ticaret anlayışıyla birleşmesiyle bölgenin öne çıkan şirketlerinden biri haline gelmiştir.


TARİHÇE


1993: İnşaat malzemeleri satışıyla AYDOĞAN markası sektöre ilk adımını atmıştır.


2005: Artan üretim ve talep, taahhüt işleri, hafriyat ve nakliyeyi faaliyet alanları arasına eklemiştir.


2008: “Projelendir ve üret” anlayışıyla konut projelerinin yapımına başlanmıştır.


2009: BİMS ürünlerinin eklenmesiyle AYBETON markası doğmuştur. İnşaat ve yapı elemanları alanında yeni hedefler belirlenmiştir.


2010: Çevre düzenleme ürünlerinin (parke taşı, bordür, bariyer taşı, vb.) üretim ve satışına başlanmasıyla AYBETON markasının ürün çeşitliliği ve kalitesi artmaya

devam etmiştir.


2012: “Alt yapıyı da üst yapıyı da biz üretelim” hedefiyle beton ve betonarme borular başta olmak üzere tüm altyapı ürünlerinin üretim ve nakliyesine başlanmıştır.


2013: Tarsus’ta örnek gösterilen nitelikte konut projelerinin yapımı gerçekleştirilerek, inşaat sektöründeki faaliyetlere hız verilmiştir.


2015: Bölgesel ihtiyaçlar doğrultusunda, büyük bir yatırımla prefabrik sanayi yapıları ve köprü kirişleri üretimine başlanmıştır.


2020: Projeden üretime, montajdan satışa kadar her aşamada AYDOĞAN kalitesini taşıyan AYBETON, teknolojiyi takip eden, değişime açık ve yenilikçi vizyonuyla AYDOĞAN ENTEGRE Anonim Şirketi’nin lokomotifi olmaya devam etmektedir.


AYBETON AİLESİ


AYBETON, 300’e yakın ekip arkadaşlarımızla büyük bir aile. Genç, dinamik, ileri görüşlü, teknolojiyi yakından takip eden, insana değer veren, amatör ruhunu koruyan, çalışmayı ve üretmeyi seven, disiplinli ve profesyonel bir ekip.


AYBETON VİZYONU


Bu ilkeleri kurumsal kültürü haline getirmiş olan AYBETON, sektör deneyimlerini insana ve modern çağa yakışır bir şekilde, çağdaş çizgilerle hayata aktarıp daha yeninin ve iyinin peşinde koşmayı sürdürmektedir. Vizyonu ise sürekli yenilik ve değişim, teknolojik gelişmelere öncülük, hızlı, ekonomik ve kaliteli üretim ve hizmetle sektörün hep bir adım önünde olmak ve bölgede büyük istihdam sağlamaktır.


Yükleniyor