DEĞERLİ İŞ ORTAKLARIMIZ, KIYMETLİ DOSTLARIMIZ VE SEVGİLİ ÇALIŞANLARIMIZ;


İnşaat malzemeleri satışıyla inşaat sektöründe başlayan girişimimizin, 30 yıla yakın yoğun emek ve tecrübe sonucunda tüm alt ve üstyapı ürünlerini üreten ve aynı zamanda örnek gösterilen konut projelerine imza atan bir başarı hikayesine dönüşmesi hepimiz için gurur verici. Ortaya koyduğumuz faaliyetlerimiz sayesinde bölgemizde en beğenilen ve saygı duyulan kurumlardan biri olmanın haklı mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.


Bizi biz yapan değerler ve prensipler ışığında bundan sonra çıtayı daha yukarıya çıkartarak, yenilikleri ve değişimleri kucaklayarak yolumuza devam edeceğiz. Büyüme ve karlılık stratejilerimizi sürekli gözden geçirirken, iş alanlarımızı ve kurumsal yapımızı geliştirme kararlılığından vazgeçmeyeceğiz. Üretimde, kalitede, güvende ve istihdamda parmakla gösterilen saygın konumumuzu dinamik bir yaklaşımla daha iyi noktalara hep birlikte taşıyacağız. AYBETON ve AYDOĞANLAR İNŞAAT şirketlerimizin istikrarlı büyümesiyle kurumsal yapımızın 2020 yılı sonunda AYDOĞAN ENTEGRE Anonim Şirketi olarak yeniden yapılandırılması aslında gelecek vizyonumuzu ve hedeflerimizi yansıtmaktadır.


AYBETON, çevre düzenleme ürünleri, beton ve betonarme borular, prefabrik sanayi yapıları, köprü kirişleri, BİMS ürünleri gibi çok çeşitli ürün yelpazesiyle bölgemizdeki alt ve üst yapı projelerinin en önemli tedarikçisi ve çözüm ortağı haline gelmiştir. AYBETON üretim tesislerindeki kapasite ve teknolojinin ilerlemesiyle standart üretimler kaliteli şekilde devam etmektedir. Aynı zamanda “projeye özel prefabrik beton üretimine” başlanması ise AYBETON markasını bölgemizdeki büyük projelerin ana tedarikçisi haline getirmiştir.  


Yenilikçi, teknoloji odaklı ve kurumsal iş kültürümüz, büyük hedeflere ulaşmak için gerekli olan kapasiteye sahip olduğumuzun en büyük kanıtı. Bu başarının ortaya çıkmasında emeği geçen iş ortaklarımıza, çalışanlarımıza ve dostlarımıza özverileri, çalışkanlıkları, destekleri ve fedakarlıkları için tek tek teşekkür ediyorum.


ŞERİF AYDOĞAN


Yükleniyor